Something is wrong.
Instagram token error.

Web 2.0 Günü

Bugün Türkiye Bilişim Derneğinin düzenlediği “Web 2.0 günü” isimli seminere katıldım. Katılım oldukça yüksekti ve konuşmacılar kendi konularına hakimdi özellikle yeni başlayanlar için yararlı olacak bloglar konusunda konuşmasıyla Murat Buyurgan‘ı dinledik, sanırım en zevkli bölüm burasıydı. Malum bir blog yazarı olarak onu da bizden biri olarak gördüm ve samimi konuşmasını beğendim. Diğer konuşmacılarda Web 2.0 ‘ın neler getirdiği veya getirmesi gerektiği konusunda, hatta Web 3.0 konusunda bile konuştular. Bir kısmı sıkıcı geçse de sonuna kadar kalmakta kararlıydım, çünkü sonunda Ajax vardı. Ajax konusunu işleyen Sabancı Univ. Amet Demirelli ‘de konusuna hakimdi. En son bir Ajax uygulaması geliştirerek kapattık. Ahmet Bey’in en kısa zamanda kendisine bir blog açmasını dilerim.. Web 2.0 gününde hiç işlenmeyen konu ise grafikte yeni arayışlar, görsel değişikliklerdi. Gerçi pek de beklemiyordum ama olsa harika olurdu.

Yorum yok, ilk sen ol!

  1. suç sizin değil ki. elinize imkan geçmiş değerlendirmek en doğal hakkınız. dediğiniz gibi inş. bizimde elimize böyle imkanlar geçer :'( ..

  2. Sn. Miraç, elimdeki bir imkanı değerlendirdim, umarım sizin elinize daha iyi imkanlar geçer..

  3. ne mutlu sizeki seminere katılabilmişsiniz. bizde doğuda itilmiş dışlanmış bir evlat gibi yaşıyoruz. siz keyfinize bakın. (!) malatya’dan

  4. Bloğunuz gösteriyorki sunumumdaki konular sizin de bilgi sahibi olduğunuz konular. Buna rağmen sunumdan memnun kalmanıza sevindim.
    Yorumunuza teşekkür ederim.

Lütfen, soru sormadan önce üstteki yazının tamamını ve cevapları okuyun, soracağınız soruların cevapları büyük ihtimalle verilmiştir. Ek olarak lütfen ilgili konuya yorum yapın, örneğin geziyle ilgili bir yazıya yorum yapıp fotoğraf makinesiyle ilgili bir soru sorarsanız yorumunuz silinecektir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.