Something is wrong.
Instagram token error.

Cumalıkızık Gezisi

Dün, yani 2 Şubat Pazar günü Zehra’nın organize ettiği bir fotoğraf gezisindeydim. Gelenlerin çoğunluğu IFSAK üyelerinin oluşturduğu grubumuz 15 kişi kadardı. Bursa, Cumalıkızık köyüne gittik. Fotoğraf çekmenin yanısıra orada bulunmak bile başlı başlına keyifliydi. Köyde tanıştığımız bazı insanların neşesine hayran kaldık doğrusu, özellikle Şenel Hanım ve Ahmet Bey harikaydı. Onların bir fotoğrafını ve diğer birkaç fotoğrafı fotolog bölümünde bulabilirsiniz. Fotoğraf açısından çok verimli geçtiğini söylemek zor. Gerek ışık şartları, gerekse Pazar günü olmasından dolayı dışarıdan gelenlerin fazla olmasına bir de yöre halkının TV ve fotoğraf çekimine gelenlerin fazlalığından dolayı bizlari biraz kanıksamış olduğunu eklersek sanırım sebebi anlaşılmış olur. Herşeye rağmen benim için yine de iyiydi, özellikle uzun süredir fotoğraf çekmediğimi düşünürsek bir kaç tane işe yarar kare yakalamak hoş oldu.. Fotoğraflardan seçtiklerime buradan bakabilirsiniz..

3 Yorum Var

  1. resmin solda ve yazının da yanında olmasından bahsediyorsanız, şöyle söyleyeyim resmi ekledikten sonra hizalama kısmından sol ya da sağı seçin.

  2. mrb arkadaşım bu resimden sonraz yazı gelmesi olayı nasıl oluyor anlatırmsıın zaten msn ni ekeldim çok basit bişi belki ama ben çözemedim

  3. Zehra Arslan | 12 Şubat 2007, 22:08

    Hakki
    fotograflarin hepsi birbirinden guzel.Benide Cumalikizik kategorisinde buraya koymusun ;)
    Tesekkur ederim arkadasim.Ellerine saglik

Lütfen, soru sormadan önce üstteki yazının tamamını ve cevapları okuyun, soracağınız soruların cevapları büyük ihtimalle verilmiştir. Ek olarak lütfen ilgili konuya yorum yapın, örneğin geziyle ilgili bir yazıya yorum yapıp fotoğraf makinesiyle ilgili bir soru sorarsanız yorumunuz silinecektir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.