Something is wrong.
Instagram token error.

Hakkımda Bilmediğiniz 5 şey

Aylak adam cyhn beni mimlemiş, mecbur kaldık yazmaya, bu da nedir diye sorarsanız budur.

Mesleğim;
İTÜ Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi, Deniz Teknolojisi Mühendisliğini bitirdim. Fakat mesleğimi yapmıyorum, belki ilerde işime yarar, kenarda dursun dediğimi biliyor musunuz?

Oyun ve Spor;
Peki ya üniversitedeyken her türlü iskambil oyununu öğrendiğimi ve poker dahil oynadığımı, tek elle desteyi kesebildiğimi, king ve eşli king derken son olarak briç oynamaya başladığımı, bir briç takımı kurup turnuvalara katıldığımı, böylece okulun uzadığını, ara vermeden oynama rekorumuzun yaklaşık 60 saat olduğunu, son 8 senedir desteyi elime almadığımı. Dijital oyunları fazla oynamamaya çalıştığımı (çünkü çok fazla zaman geçiyor ve sonra pişman oluyorum) en son oyandığım online oyunların COD2 ve halen oynadığım carom3D olduğunu (şu anda bronz kupanın 2.kademesindeyim, oynamayana bak..)

Sanata dair;
İlkokul mezuniyeti sırasında Misafir adlı piyes de misafiri oynadığımı, (şimdi bile inanamıyorum, rüya gibi geliyor). 90 ların başındaki Heavy Metal gençliğinden olduğumu, (şimdi ise beğendiğim hertürlü müziği dinliyorum). Enstrüman çalmaya çalıştığımı (çok geç başladık ya neyse, Ney üflemeye başlamıştım ama anladım ki bu enstrüman çok fazla emek ve aşk istiyor, şu an kenarda duruyor, ritim saz olarak bendir vuruyorum, vurmalı çalgıların hastasıyım, şunu bir izleyin Stomp Of Loud).

Keyif vericiler;
Teknolojik cihazlar, kısa Camel, az sütlü Nescafe Gold, ince belli bardakta demli çay, Coca Cola Light, Nutella \’dan keyif aldığımı. (Hatta geçende elimde Nutella kavanozu varken kendimi Ice Age ‘deki Scrat gibi hissettim.)

Sevmediklerim;
Sokakta köpeklere tasma takarak gezdirenler, ütü yapmak, çok ve boş konuşanlar, güneşsiz havalar, soğuk, halk müziği koroları, İngilizler ve sınavları hiç sevmediğimi biliyor muydunuz?

Ben de pasımı bloguma ilk yorumu yazanlar Hasan ve Osman ‘a, fotoğraf ve sinema tutkunu Fatih ‘e, mesai arkadaşım swordali ‘ye atıyorum, vatana millete hayırlı olsun.

9 Yorum Var

 1. Cyhn linki patlamış hocam.

 2. Ali KARACAKÖYLÜ | 24 Haziran 2010, 17:08

  Bilinmeyenlerim :))

  1) Kısa film senaryosu çalışmalarım ve ufak rol kesmelerim :)

  2) Radyo televizyon ve sinema okumak isterlen iktisatçı oluşum

  3) Dereotunun yanından dahi geçmem

  4) Aşırı takıntılı bir insan olmam

  5) Cep telefonu kullanmaktan nefret etmem

 3. cyhn emin ol Bruce sevgili Hakkı kardeşimin yanında halt etmiş :D.
  Adıma ilk atanan blog gelmeyeli daha da güzelleşmiş. Ellerine sağlık…

 4. :) görmemişim, ne güzel uzun uzun yazmışsın, yorulma :P

 5. Sınavları kimse sevmez. :)

  Hakkı hocam, mim için teşekkürler, memnun oldum tanıştığımıza. Ben de geçenlerde yazmıştım, bu konuda. Tekrar yazayım mı? :)

 6. Sınavları kim sever ki?

 7. ya o bu değil be o ilk resmin Bruce Willis olduğunu sanıyordum. hayretim şaştı.. fotograf böyle ise orjinal hali nasıl bir karizmadır ben düşünemiyorum.. ;)

Lütfen, soru sormadan önce üstteki yazının tamamını ve cevapları okuyun, soracağınız soruların cevapları büyük ihtimalle verilmiştir. Ek olarak lütfen ilgili konuya yorum yapın, örneğin geziyle ilgili bir yazıya yorum yapıp fotoğraf makinesiyle ilgili bir soru sorarsanız yorumunuz silinecektir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.