Blog ödülleri başvuruları başladı

Daha önce birçok yerde duyurusu yapılmıştı. Ben site açılmadan duyuru yapmak istemedim.

Sevgili Eray’ın güzel fikri olan Blog Ödülleri başvuruları bugün itibarı ile başlamış bulunuyor. Sadece Türkçe içeriğin kabul edildiği başvurularda diğer bir kriter ise blogunuza en az altı aydır birşeyler karalıyor olmanız. Adayların aklına gelebilecek soruları daha önceden sormuşlar ve Sık Sorulan Sorular kısmında yayımlamışlar bile. Bir de işin oy verenler kısmı var onlar için de Sık Sorulan Sorular kısmı mevcut. Adaylık başvurusu 15 Nisan 2008 – 21 Nisan 2008 gece yarısına kadar yapılabilir. Oylama ise başvurular biter bitmez başlıyor. Şu anda yazılarımla kirlettiğim üç blogum var; Hakkı Ceylan, Planet WordPress ve Azpişmiş. Fakat Planet WordPress çok yeni olduğundan bununla katılamıyorum, diğer ikisini kayıt ettirdim bile. Bu arada unutmadan kayıttan sonra size verilen kodu blogunuza yerleştirmeyi ihmal etmeyin. WordPress blogları için Verilen kodu footer.php dosyasında </body> tagından hemen önce bir yerlere yerleştirmeniz yeterli olur.

Türkçe olarak yazılan ve emek harcanan okumadığınız için çok şey kaybettiğiniz o kadar çok kaliteli blog var ki. Umarım bunlar da gün yüzüne çıkar. Rekabetin tüm kötü etkilerinden arınarak, blog camiasına yeni bir soluk getirmesi temennisindeyim.

Azpişmiş daha önce PC Net‘in Şubat 2008’de seçtiği Hepsi Türkçe 33 en iyi blog listesinde ilk sırada yer almıştı.

Yorum yok, ilk sen ol!

 1. Bu sene pdfdergi olarak biz katılmadık, pdfdergi alt yapısı joomla üzerinde kurulu idi, ancak artık tüm gücümüzle wordpress alt yapısındayız. umarım daha başarılı işlere imza atacağız. yarışmada size başarılar diliyorum.

 2. Teşekkür ederim, sizin de emek verilmiş, güzel bir blogunuz var..

 3. oyumu aldiniz siteniz cok yararli tesekurler..

 4. Hadi Hayırlısı Umarım İstediklerinize ulaşırsınız.

 5. Bende katılmayı planlıyordum ama en az 6 ay bloglamak lazımmış, seneye inşallah.

 6. Eren teşekkür ederim :)

 7. umarım iyi bir derece alır blogun Hakkı abi, herkes oy verebiliyor sanırım benim oyum sana o zaman :) ödül töreni canlı izlenebilecek diye yazmışlar, nasıl olacak göremedim ama açıklanır heralde. seneye bende katılabilirim umarım. bu arada sade temanı bende sabırsızlıkla bekliyorum :)

 8. Ayhan selam, teşekkür ederim..
  Bilgisayarımı yeniden topluyorum ve sanırım bu bir haftamı alacak, sonra WP 2.5 güncellemelerini yapacağın sekiz on site var, sonra üzerinde çalıştığım bir tema var onu yayımlarım, hmm öteki tema ancak ondan sonra olabilir çünkü dağıtım yapılacak şekilde elden geçmesi gerekiyor..

 9. Hakkı abi inşallah yine ellerin dolu dönersin. Ben de siteyi kayıt ettim ama sonradan farkettim en az 6 ay olmasını :) Eloy ödül gecesini ballandıra ballandıra anlatmış ki aklım gitti hemen katıldım ama baştan kaybettim ben… Neyse Eloy bloklar zaten… Abi bu arada bundan önceki temayı ne zaman download a açacaksın?

Lütfen, soru sormadan önce üstteki yazının tamamını ve cevapları okuyun, soracağınız soruların cevapları büyük ihtimalle verilmiştir. Ek olarak lütfen ilgili konuya yorum yapın, örneğin geziyle ilgili bir yazıya yorum yapıp fotoğraf makinesiyle ilgili bir soru sorarsanız yorumunuz silinecektir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.