Azpişmiş PCNet’in Seçtiği 33 Blog Listesinde Birinci Oldu

PCNet 33 En iyi Blog
Son öğrenen ben oldum galiba. PCNet Dergisi “33 En iyi Türkçe Blog Sitesi” ni seçmiş. Uzun süredir Bilgisayar dergisi almıyordum, alıp bir inceledim Az Pişmiş evladımız ilk sırada. Diğer 33 blog arasına giren bloglardan biri de hakkiceylan.com olmuş. PCNet dergisine iltifatlarından dolayı teşekkür ediyorum. Herkes bu konuda birşeyler yazmış, birçok kişi sonuçlardan memnun değil. Zaten bu seçim subjektif bir seçim tıpkı Altın Örümcek gibi. Bunu bir donanım testi gibi ince eleyip sık dokuyarak yapmış olsak bile içerik ilgisi kişiden kişiye değişeceğinden dolayı yine subjektif olacaktır. Kitapları düşünün, herkes aynı kitapları okumuyor ve bana göre de zaten okumamalı. En şık kitabı, en çok okunan kitabı, en sansasyonel kitabı belki seçebilirsiniz ama en iyi kitabı seçemezsiniz. Bu konuda bir çok yazı yazılmış işte bir kaçı;

http://www.selcukhoca.com/turkiyenin-en-iyi-bloglari/

http://www.yelizindunyasi.com/pcnet-en-iyi-33-blog-siralamasi

http://www.edasuner.com/pcnet-en-iyi-33-blogu-secmis/

http://blog.wolkanca.com/pcnet-en-iyi-33-blog-olayi/

http://okanyuksel.bloggum.com/yazi/pcnet-en-iyi-33-blog-vakasi-ve-blog-yazarligi.html

http://www.babaolmak.com/?p=256

Kendi görüşümü sorarsanız Az Pişmiş‘in tasarım konusunda değil; ama içerik konusunda biraz eksik kaldığını söyleyebilirim. İstediğim, düşündüğüm ya da planladığım kadar içerik giremiyorum, tamamen zaman problemleri nedeniyle.

Tüm listeyi aşağıda bulabilirsiniz, son olarak yarışmayalım, üretelim diyorum sadece, ama kaliteyi de gözardı etmeden. Selamlar herkese..

PCNet 33 En iyi Blog

10 Yorum Var

 1. Tebrik ederim başarılarınızın devamını dilerim.

 2. LeoTheMaster | 21 Şubat 2008, 10:24

  kutlarım sizi,

 3. Tebrik ederim. Az pişmişe bence de birkaç yazar daha almalısın. Zaten tasarım gayet iyi. İçerik de iyi ama daha hızlı içerik eklenmeli.

 4. Öncelikle herkese teşekkürler,
  Sevgili Eren üyelik açık isteyen üye olup yazısını ekleyebilir.

 5. Tebrikler, az pişmiş bunu hak ediyor zaten :) Son günlerde Az pişmiş’e başka yazarlarda içerik ekliyor gördüğüm kadarıyla, daha fazla yazar almalısınız belkide böylece içerik girme sıkıntısı çekmezsiniz. :)

 6. Bu kısım aynı mantalite de olduğumuzun ispatı :) Sevgiler

  En şık kitabı, en çok okunan kitabı, en sansasyonel kitabı belki seçebilirsiniz ama en iyi kitabı seçemezsiniz. Bu konuda bir çok yazı yazılmış işte bir kaçı;

 7. Süperrrr…..
  Tebrik bederim Hakki eniştecimmmmm… ;))
  Selamlar, sevgiler
  Zülcenah

 8. Tebrik ederim Hakkı ve devamını dilerim başarılarının.

Lütfen, soru sormadan önce üstteki yazının tamamını ve cevapları okuyun, soracağınız soruların cevapları büyük ihtimalle verilmiştir. Ek olarak lütfen ilgili konuya yorum yapın, örneğin geziyle ilgili bir yazıya yorum yapıp fotoğraf makinesiyle ilgili bir soru sorarsanız yorumunuz silinecektir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.