Something is wrong.
Instagram token error.

Görülesi Yerler

Çat Yaylası

Yaklaşık yirmi gün önce evlendim, klasik tabiriyle dünya evine girdim. Eşim de benim gibi bir fotoğraf tutkunu olduğundan balayımızı herkesin anladığı gibi geçirmek yerine bir fotoğraf gezisine dönüştürelim dedik ve öyle de yaptık. Amacımız Doğu Karadeniz tarafını fotoğraflamaktı. Ben de bir Karadenizli olmama rağmen buralara ilk defa geliyordum ve gördüğüm manzaralar karşına adeta büyülendim. Özellikle bazı zorluklarla da olsa çıktığımız yaylalar birbirinden güzeldi. Ayrıntılara fazla girmiyorum (aramızda kalsın, bununla ilgili bir projem var.) ama buralar kesinlikle görülmesi gereken yerler. Eşimle birbirimize devamlı buraya taşınmaktan ve buralarda yaşamaktan bahsettik, tabii yersen. Sonsuzluk hissini ciğerlerinize çekip, gözlerinize bol geniş açılı bir ziyafet vermek isteyenlere tekrar söylüyorum buraları görün. Yukarıdaki fotoğraf Çat Yaylasından, yaklaşık 270° lik bir görüş alanının tamamı bu şekildeydi. Diğerler fotoğraflar da en kısa zamanda..

6 Yorum Var

  1. Fatih Bey teşekkürler.

  2. Hüseyin Bey güzel dilekleriniz için teşekkürler..

  3. Hüseyin BAŞ | 02 Ekim 2007, 14:45

    Sizi ve eşinizi tebrik ediyorum… Allah’tan mutlu olmanızı dilerim… Güzel bir evlilik hayatı geçirmeniz dileğimle sizi geziniz dolayısıyla da tebrik ederim…

    aslında şu zenphoto için yazacaktım ama evlilik haberini duyunca yazma gereği duymadım…

    Saygılarımla

Lütfen, soru sormadan önce üstteki yazının tamamını ve cevapları okuyun, soracağınız soruların cevapları büyük ihtimalle verilmiştir. Ek olarak lütfen ilgili konuya yorum yapın, örneğin geziyle ilgili bir yazıya yorum yapıp fotoğraf makinesiyle ilgili bir soru sorarsanız yorumunuz silinecektir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.