HC 2011 WordPress Theme

HC 2011 WordPress teması sol tarafta olacak şekilde Bileşenler’i desteklemektedir. Admin girişi yaptıktan sonra Görünüm > Bileşenler seçilerek dilediğiniz bileşeni ekleyebilirsiniz.

Tema özelleştirilmiş menüleri desteklemektedir. Görünüm > Menüler seçilerek kendinize ait bir menü oluşturabilir ve Görünüm > Bileşenler sekmesine gelerek Özel menu bileşenini ekleyebilirsiniz.

Tema Öne Çıkan Görsel özelliğini de desteklemektedir. Bunun için yazıya resim eklerken Yazıya dahil et butonunun hemen yanında yer alan Öne çıkarılmış görsel olarak kullan bağlantısına tıklamanız yeterlidir. Eklediğiniz herhangi bir resim merkezden kırpılarak 590×150 piksel olarak boyutlandırılacaktır.

Bunun dışında oldukça sade ve kolay bir temadır, standart tüm wordpress özellikleri mevcuttur. En son WordPress sürümüyle (3.5.1) test edilmiştir ve herhangi bir problem yoktur. Eğer üzerinde hiçbir değişiklik yapmadan kullanırken problem yaşarsanız kullandığınız tüm eklentileri pasif hale getirip o şekilde denemelisiniz.

Temayı Test Blog‘unda ön izleme yaparak inceleyebilirsiniz.

HC 2011 WordPress Teması
Boyut: 498.43KB  ·  Eklenme: 10/08/2011  ·  İndirme: 5747

Sürüm 1.2 güncellemeleri:

  • Cufon scripti kaldırıldı, yenine Google Font Api kullanılmaya başlandı.
  • Arşiv sayfalarının görünümü yenilendi.
  • Yazı üstlerindeki küçük resim gösterimi için, otomatik kırpma ve yeniden boyutlandırma etkin hale getirildi.
  • CSS dosyasında iyileştirme yapıldı.

Sürüm 1.1 güncellemeleri:

  • Cufon scripti güncellendi.
  • CSS de bir iki ufak düzeltme yapıldı.